קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

ליבת מגרם מטפלת סובאדה עיסוי רחם בתל אביב, הוד השרון

ליבת מגרם

מטפלת ב: תל אביב, הוד השרון
שפות: עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

    הצטרפי אלי ברשתות החברתיות:

ליבת מגרם, נעים להכיר

אני מתרגשת לקראת כל מטופלת חדשה שתכיר ותחווה את טיפול הסובאדה ובמקביל אני מרגישה כמטפלת שגם אני מתמלאת באנרגיה מעצימה בכל מפגש של חיבור עם המטופלת לרחם שלה ולעצמה.

אני הגעתי לטפל בעיסוי רחם בעקבות קריאת הלב שלי, כשהייתי בעצמי עוד לפני מימוש האימהות, במסע משמעותי וכל כך התרגשתי להכיר את התחום, ממה שהחיבור הפנימי הזה מביא. כבר כששמעתי הרצאת מבוא של גלית בראלי במסגרת יום בריאות האישה דגדג לי בלב להכיר את התחום יותר לעומק, ישר באותו יום נרשמתי ובחודש של הטיפול הראשון שחוויתי כהתנסות כבר נקלטתי להריון.. כמה שבועות אחרי בעודי בהריון צעיר השתתפתי בהכשרת קורס מטפלות ולאחר לידת בתי השניה הוספתי גם את ההכשרה המתקדמת לטיפול בזמן הריון.
הרגשתי שמצאתי טיפול שמחבר כל כך הרבה דברים לשלם אחד. כמה עוצמות. הכל פשוט הרגיש נכון.

ברקע המקצועי בנוסף לטיפולי הסובאדה אני פיזיותרפיסטית מוסמכת BPT והתמחיתי בשיקום רצפת האגן . בטיפולים אני משלבת טכניקות אוסטאופטיות ומעבירה הדרכות הכנה ללידה (היפנובירת'ינג – פשוט ללדת), טיפולים אורתופדיים ותנועה לנשים בהריון ואחרי הלידה.

אני משלבת גם את עולם הרוח בטיפולי תטא הילינג, לימודי שמאניזם, ובימים אלה אני מעמיקה בלימודי BOT של תקשורת רגשית בשדה ההריון והלידה.

אני כל כך נהנית לשלב את העולמות של הגוף הרוח והנפש ומרגישה בהודיה עמוקה על הזכות לקחת חלק בתהליכים מרגשים של נשים בחיבור לעצמן .
אני מעבירה סדנאות והרצאות לנשות מקצוע ולקהל הרחב וכל כך אוהבת לצלול אל עולם בריאות האישה. אני מגלה כמה הידע הוא אינסופי וכמה משמעותי וחשוב לכל אישה להכיר לעומק את פנימיותה.
יש בנו שכבות של עומקים ואני מרגישה שליחות חשובה להעביר הלאה לעוד נשים את החיבורים ולהדהד הלאה את כל הטוב הזה.
מגיעות נשים במגוון של גילאים: נערות צעירות, נשים בגיל הפריון, לגיל המעבר וגם הזהב. כל אישה והסיפור שלה, כל אישה והבטן שלה .
במפגש שלנו אנחנו בהקשבה עמוקה פנימה ,עם נשימה, הרפייה, חיבור לרחם, מגע תומך וממוקד, והרבה הכלה.
יחד איתך ניתן מקום של ביטוי לחוכמת הרחם במגע ובשיחה.
נשלב בין העולמות להיכרות מחודשת שלך עם עצמך, בקבלה ונוכחות מלאה.

אני מטפלת בקליניקות בתל אביב ובהוד השרון.

מתרגשת לקחת חלק איתכן וללוות אתכן במסע.
מוזמנות להגיע באהבה

מתמחה ב:פוריות, הריון, גיל המעבר, אנדומטריוזיס, נשים, נערות, הנחיית סדנאות

מאמרים שכתבתי לבלוג: