קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

נוטים לכנות הסובאדה  בכינוי "עיסוי רחם", אבל למעשה מדובר בטכניקת טיפול בטני המיועדת לנשים ולגברים כאחד. הטיפול הבטני מיועד לכל אדם, גבר או אישה, שמבקשים לשפר את מצב בריאותם (הרגשית והפיזית) ולסייע לגוף להגיע לתפקוד מיטבי. עבודת המגע היא עדינה ולא פולשנית ומסייעת בהשבת האיזון לאיברי הבטן, בשיפור זרימת הדם ופינוי פסולת ובעידוד יכולות הריפוי הטבעיים של הגוף.

באילו מקרים יתאים טיפול סובאדה לגברים?

עבור גברים, הטיפול יכול לתת מענה במקרים של בעיות עיכול ומחלות דלקתיות, נושאים שונים הקשורים לפוריות כגון בעיות באיכות ובספירת הזרע, אין אונות, וריקוצלה, בעיות בשלפוחית השתן, בעיות ערמונית (פרוסטטה) ומגוון נושאים רגשיים.

גברים רבים סובלים מבעיות עיכול וממחלות מעי דלקתיות. במקרים של מחלות מעי, דוגמת קרוהן או קוליטיס, איכות החיים עלולה להפגם מאוד. טיפול הסובאדה מאפשר הרגעה ואיזון של מערכת העיכול ואיברי הבטן. איזון זה מסייע להסדרת תכיפות ותדירות היציאות, הרגעת המצב הדלקתי ושימור הרמיסיה לאורך זמן.

מצבים של מחלה כרונית, בעיית פוריות, קשיים בעיכול או כל בעיה בטנית אחרת עלולים להיות מלווים גם בקשיים רגשיים. טיפול המגע העדין של הסובאדה נותן לגוף שקט ומרחב נשימה המסייעים להתמודדות ובכך יכולים לשפר את איכות החיים של הגבר גם במישור הזה.

כיום המטפלות שלנו כולן נשים, ולא כולן עובדות עם גברים. אלו מאיתנו המטפלות בגברים מציינות זאת במפורש בדף המטפלת שלהן.

דף זה נכתב על ידי נועה רום