קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

דנה פרידמן מטפלת סובאדה עיסוי רחם בתל אביב

דנה פרידמן

מטפלת ב: תל אביב
שפות: עברית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

    הצטרפי אלי ברשתות החברתיות:

דנה פרידמן, נעים להכיר

נעים מאוד, אני דנה פרידמן, מטפלת בסובאדה וברפואה סינית.
אני עובדת עם נשים בכל שלבי החיים בעיקר סביב נושאים של פריון, איזון הורמונלי והסדרת המחזור.

לפני הרבה שנים חלמתי לשנות את העולם. הלכתי ללמוד מדע המדינה, ועיתונאות, וקולנוע, ורציתי להשפיע, לגעת באנשים, לגרום להם להרגיש.
עבדתי בכמה גופי תקשורת גדולים, התקדמתי מתפקיד לתפקיד, נשאבתי פנימה, והזיכרון למה אני שם ומה רציתי לעשות הלך ודעך.
ואז נולד איתמר, הבן הבכור שלי, והעיר בי את המקומות ששכחתי. עם ההריון והלידה והאמהות, הגיעה ההבנה שהגוף הפיסי, הגשמי, אוצר בתוכו פוטנציאל עצום לרווחה או לסבל; שטיפול טוב, קשוב, מדוייק, יכול להביא לשינוי אמיתי; ושכדי לגעת בלב אפשר להתחיל מלגעת בגוף.

​יצאתי לדרך חדשה. למדתי שיאצו ורפואה סינית ב"תמורות", התמחתי בשיאצו לנשים בהריון ואחרי לידה בשיטת Qi & Body אצל גלית שביב, העמקתי בקורסים מתקדמים, הרצאות והשתלמויות בבריאות נשית, וראיתי שבכל טיפול שאני עושה- אני תמיד מגיעה אל הבטן. ולמרות שהייתה לי (ועדיין יש) מערכת יחסים מורכבת עם הבטן- החלטתי ללכת ללמוד את קורס הבסיס (בו לומדים את הטיפול העצמי) של שיטת ארויגו אצל גלית בראלי.
אחרי 3 ימים מרתקים ועוצמתיים היה לי ברור שאני רוצה לטפל לא רק בעצמי בשיטה המופלאה והחכמה הזו אלא בכל אישה שמגיעה אלי, ועברתי את ההכשרה למטפלות בשיטת ארויגו של ארגון ארויגו העולמי.

כשאני מטפלת בבטן אני מרגישה שהידים שלי, שהן שלוחה של הלב, מדברות עם הרחם. החיבור הזה בין הלב לרחם מרגש אותי בכל טיפול וטיפול, ומדהים אותי בפשטות ובעצמה שלו. הטיפול בבטן וברחם, במרכז האנרגטי הזה, הוא בעיני כלי מהותי להחזיר נשים למקום שלם, מאוזן, ובריא, ואני מאוד אוהבת לשלב אותו במסע שאנחנו עושות יחד.

אני מזמינה אותך להגיע, לגעת, לחקור ולמצוא איתי את הדרך שלך לבריאות שלמה.

מתמחה ב:פוריות, הריון, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים