קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

מיכל אברהם מטפלת סובאדה עיסוי רחם בהרצליה

מיכל אברהם

מטפלת ב: הרצליה
שפות: צרפתית, עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

מיכל אברהם, נעים להכיר

שמי מיכל אברהם, אני אוהבת את הרחם, את עוצמתה ואת כוחות הריפוי הנפלאים הטמונים בה.
מטפלת בקליניקה שלי בהרצליה – ״הקול ברחם״.

מזה עשרים וחמש שנים אני מלווה נשים במרחבים טיפוליים. עם תום לימודי התואר הראשון באוניברסיטה העברית עבדתי בשדולת הנשים ועם נערות בסיכון. בהמשך, לימדתי יוגה שנים רבות במהלכן ליוויתי נשים בשלבי חיים שונים והנחיתי קבוצות נשים ללימודי ימימה. מטפלת בקרניו סקראל בגישה הביודינאמית וכמובן סובדה.

ֿלמדתי זן, שיאצו, וגניקוסופיה ולמעלה מעשור אני לומדת את תורת הנפש בחסידות ומעמיקה בלימוד סודות הרחם בתורת הקבלה.

בקליניקה אני פוגשת נשים ונערות במצבים שונים הקשורים לאגן ולרחם: וסת ומחזוריות, אתגרי פוריות, לאחר לידה, אנדומטריוזיס, קשיים במערכת העיכול והשתן, כאבי אגן וכאבים ביחסי מין.

מלווה נשים בגיל המעבר, תומכת בתהליכים הגופניים, הרגשיים והרוחניים המאפיינים את התקופה ומציעה זווית חדשה, הוליסטית ואופטימית לאתגרי השנים האלה שיכולות להיות מרגשות, ממקדות ומעצימות.

כלומדת עצמאית העמקתי ורכשתי ידע רב בתחום הטראומה. הרחם סופגת ומכילה את מה שלא תמיד התאפשר לנו לעכל ולדבר ובבוא העת היא מאותת, בדרכה שלה, מבקשת שחרור ורפואה. סובדה היא דרך נפלאה, עדינה וקשובה שמסייעת לרחם להתחזק ולהשיל בקצב שמתאים לה עומסים של שנים.

מתרגשת כל פעם מחדש לראות את קערת האגן משתחררת בהדרגה מפנה את המיותר, מוזנת ומתחזקת, מתעוררת לחיים. את הרחם זוקפת את קומתה, מתבססת במקומה ומגלה את כוחות הריפוי שטמונים בה.

לרחם יש קול, והיא רוצה לספר את סיפורה. אותך.

אשמח לפגוש אותך
מיכל

מתמחה ב:פוריות, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות