קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

נתלי הראלי מטפלת סובאדה עיסוי רחם מטפלת בפתח תקווה

נתלי הראלי

מטפלת ב: פתח תקווה
שפות: אנגלית, צרפתית, עברית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

    הצטרפי אלי ברשתות החברתיות:

נתלי הראלי, נעים להכיר

אני נתלי, אמא לאלון ושקד ובת זוג ליובל.
מטפלת בעיסוי הוליסטי, עיסוי לחיזוק הרחם וקרניו סקראל
הדרך לריפוי היא אף פעם לא פשוטה, מאתגרת, מציפה, מתסכלת ומבלבלת. בכל הדבר הזה אני תמיד מוצאת את הגוף לעוגן ובעיקר למצפן.
גם שאנחנו סובלות מאתגרים בגוף ומרגישות שהגוף מאכזב אותנו, אפשר למצוא את המקום ולו הקטן ביותר שבו אני בשלום עם גופי. הקשר שלנו עם הגוף הוא האינטימי, הפשוט והעמוק ביותר. הוא מספר עלינו הרבה ויש בו יכולות ריפוי עצומות.
אני חליתי בגיל 6 במחלה אוטואימיונית קשה בעיניי ומצאתי פתרון בניתוק מוחלט מהגוף שלי. ניתוק שגבה מחיר כבד. מאז אני במסע. מסע של קשב והרבה חמלה לעצמי. בתוך זה הגוף לפעמים מחזיר אותי בעדינות פנימה , לפעמים בעוצמה וכאב.
בתחילת דרכי למדתי פסיכותרפיה גופנית ויוגה. למדתי המון על משמעותו של המגע והפורקן שכל כך נחוץ לנו מחוויות העצורות בתוך שרירינו וקפאו בתוכנו. שלפעמים רק מגע תומך יכול לתת לגוף את הביטחון שיש מי שיכול להחזיק את מה שכלוא בגוף. התחלתי להבין שבבסיסו של הריפוי נמצאת החוויה הגופנית והחשיבות של סיפוק חוויות של עונג ביטחון ונוחות. כדי פשוט להראות לגוף ש-הכל בסדר.
טיפול הסובאדה תמיד יתחיל ממגע קשוב, יש בו המון פשטות וחזרתיות המאפשרת לגוף לחוש בטוח ולבטוח במטפלת. המגע הוא תמיד יהיה עוטף ונעים כי אנחנו מאמינות שהגוף יודע מה הוא צריך
הסובאדה בשבילי היא סגירת מעגל. היא מחברת אותנו לשושלת שלנו, לקשר העמוק שאנחנו יכולות לחוות עם גופנו ולתת לגוף ולנפש מה שהם צריכים.

אני מזמינה אותך להגיע לקליניקה הביתית שלי בפתח תקווה
בטיפול נוכל לשלב גם שיחה, דמיון מודרך ואמנות. נלמד ביחד את העיסוי העצמי ותרגילי יוגה ונשימה לפי צרכייך. כל מה שיעזור לך לחבר את חלקי הפאזל של חייך למציאות הנעימה והמדוייקת לך.

קצת על ההכשרה שלי
סובאדה
יוגה כתראפיה בגישת ציפי נגב
לימודי קרניו סקראל במכון Apleger
מגוון קורסים באיזון גוף נפש
BA בייעוץ והתפתחות האדם ואמנות
ניתוח התנהגות יישומי

מתמחה ב:פוריות, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות