קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

נעה עובדיה וכסלר מטפלת סובאדה עיסוי רחם בירושלים

נעה עובדיה וכסלר

מטפלת ב: ירושלים
שפות: עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

נעה עובדיה וכסלר, נעים להכיר

מטפלת ברפואה סינית (דיקור, תזונה, צמחי מרפא), עיסוי ארויגו סובאדה וטיפול רגשי במגוון כלים בעיקר בקשיי פוריות גינקולוגיה ומיניות. הקליניקה שלי ממוקמת בקטמון הישנה בירושלים.

אז מה קורה אצלי בטיפול?
לאחר אבחון מקיף באמצעות, תשאול, מגע, דופק, לשון ועוד. אנחנו מנסחות יחד את מטרות הטיפול. בטיפול ישולבו מגוון הכלים, בהתאם לתמונת המצב והנטייה האישית.
נשתמש בדיקור, עיסוי בטן ורחם, תזונה, טיפול רגשי במגוון כלים ולעיתים נוסיף צמחי מרפא סיניים. הדגש הוא על ליווי אישי בחיזוק ואיזון הגוף והנפש, תוך נתינת כלים משמעותיים לטיפול עצמי.
כלים ותרגילים (פיזיים ורגשיים) שילוו אותך בין המפגשים ותוכלי להמשיך ולהשתמש בהם שנים רבות, גם לאחר סיום הטיפול.

קצת עלי:
מגיל צעיר התעניינתי בקשרים שבין הגוף והנפש. בהמשך, תפסו את תשומת הלב שלי נושאי פילוסופיה, נשיות ומגדר, מוסיקה ואומנות. חיפשתי עולם מקצועי שבעזרתו אוכל להיטיב ולסייע בחיבור גוף, נפש ורוח.
את השילוב הזה מצאתי בלימודי רפואה סינית עתיקה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. כאישה שומרת תורה ומצוות ומחוברת לעולם התורה והסוד היהודית, שמחתי למצוא בטקסטים של הרפואה הסינית פילוסופיה שלמה ששורשיה נטועים לפני כאלפיים שנה ושהמשמעויות הקליניות שלה רלוונטיות מתמיד.
זכיתי ללמוד אצל מיכל שונברון ולקבל הסמכה כמנחת שיטת המודעות לפוריות. בשיטה מצאתי ידע יקר ופשוט שבעזרתו כל אישה מסוגלת ללמוד ולתקשר עם גופה לצורך כניסה להריון או מניעתו ועל מנת לגלות ולהבין מתי קיים חוסר איזון. את בסיס הידע הזה אני מלמדת גם בקליניקה ומשתמשת בשיטה על מנת לאבחן בעיות ספציפיות. מפעים אותי לראות בכל פעם כמה עושר ועומק טמון בהקשבה לגוף.
כששמעתי לראשונה על ארויגו, ידעתי שאני חייבת ללמוד את השיטה. גם בעבורי וגם על מנת לאפשר לנשים שמגיעות אלי כלי משמעותי ומקצועי שיש בו גם מגע מחבק וגם צידה לדרך – כלומר, כלי נוסף לטיפול עצמי.
למדתי ייעוץ מיני בגישה ייחודית אצל ד"ר אבישי מלכיאל והפסיכולוג יצחק מנדלבאום. הכלים לטיפול רגשי שלמדתי אצלם ( כגון EFT, דמיון, כלים מתחום NLP ועוד) מלווים אותי בכל טיפול וטיפול ואני שמחה לגלות עוד ועוד מנפלאות ועומק הכלים. ממשיכה לשמחתי ללמוד ולהשתלם.

אני אם לחמישה, נשואה לבן ציון ובשנים האחרונות זוכה, מעבר לתחום הטיפולי, ללמוד בעיקר את הזוהר הקדוש ובעזרתו להעמיק בקשרי הגוף, הנפש, הרוח והבשר, בלימוד וביצירה. כמו כן מנחה סדנאות בנושא של מיניות בריאה, בריאות נשים וגם סדנאות על עבודת התפילה.

מתמחה ב:פוריות, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות