קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

אורלי הדני נוה מטפלת סובאדה עיסוי רחם בשפלה ותל אביב

אורלי הדני נוה

מטפלת ב: גבעת ברנר, תל אביב
שפות: עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

    הצטרפי אלי ברשתות החברתיות:

אורלי הדני נוה, נעים להכיר

בואי נדבר על האגן.
אנחנו מסתובבות בעולם, ומאמינות שאנחנו חושבות, פועלות ויוצרות מהראש: מחשבה מובילה לפעולה. המוח מנווט אותנו, באופן רציונלי יותר או פחות, וכך אנחנו מנהלות את חיינו.
אני רוצה להציע שזו אשליה. או לפחות חלק קטן מהסיפור.
המקום האמיתי שבו רעיונות נולדים, החלטות מתקבלות, המקום שבאמת מניע אותנו לפעולה הוא האגן. הבטן גם שותפה לתהליך, והמוח כמובן מצטרף אחרי כן כדי לאפשר אותו, אבל האגן שלנו הוא המקום שבלעדיו לא יקרה שום דבר משמעותי בחיים שלנו. שום שינוי אמיתי, שום גדילה, התפתחות, צמיחה – לא תתכן לולא האגן והתנועה התקינה של צ'י, דם ונוזלים בתוכו.
יותר ויותר אני מגלה בקליניקה שבכל פתולוגיה כמעט, המפתח לפתרון נמצא בהשבת התנועה התקינה לאזור הבטן התחתונה והאגן.
האגן הוא מושב הלא מודע שלנו, המקום בו מתרחשים התהליכים הכי מופלאים והכי נשגבים בחיינו: הבשלת הביציות והזרעים, התעברות, ספיגה של חומרים מזינים מהמזון ועוד.
ברמה הרגשית, האגן הוא מקום מושבם של הפחדים העמוקים ביותר שלנו, התקוות והיצרים הפרועים ביותר, וגם הטראומות והחוויות הקשות שעברנו. משום כך אין פלא שאצל רבות כל כך מאיתנו אזור האגן חסום, כואב, קר מדי או חם מדי, וטורח להזכיר לנו את קיומו בדרכים רבות מספור: עצירות או שלשול, כאבי גב תחתון, אי נוחות, דימומים מוגברים וכאבים בזמן הווסת ו/או הביוץ, וסתות לא סדירות, כאבים בזמן יחסי מין, חוסר חשק מיני, אנדומטריוזיס, תופעות גיל המעבר ועוד.
כשאני מעוררת את אזור האגן בטיפול ומזכירה לו לחולל את התנועה התקינה בתוכו בעזרת דיקור, מוקסה, צמחי מרפא, ויותר מכל בעיסוי הסובאדה, אני מזכירה לגוף את הדחף הקדום ביותר שלו – לנוע, להשתחרר, להירפא. מכאן אפשר לצעוד קדימה בנינוחות.

נעים מאוד, אני אורלי הדני נוה, אמא לעומר ונועם, בת זוג לתום, מטפלת מוסמכת ברפואה סינית – דיקור, תזונה, צמחי מרפא ופרחי באך, וכמובן – סובאדה.

ההבנה שלכל איש ואישה יש דרך שבה הוא או היא הולכים, ושהחיבור לדרך הזו קשור במובן עמוק לבריאות ולאורח חיים קשוב ומדויק מהדהדת באופן עמוק בקליניקה שלי. אני מאמינה בכוחו של הטיפול לרפא, להביא מזור, ולחולל שינוי המקרב את המטופלת אל הגשמת ייעודה בעולם.

אשמח ללוות גם אותך.

מתמחה ב:פוריות, הריון, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות