קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

שירה ליפקין מטפלת סובאדה עיסוי רחם בירושלים

שירה ליפקין

מטפלת ב: ירושלים
שפות: עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

    הצטרפי אלי ברשתות החברתיות:

שירה ליפקין, נעים להכיר

אני שירה, אישה, אמא, מתגוררת ועובדת בירושלים, בעברי הרחוק מתרגמת ומתורגמנית, משנת 2012 מטפלת בפסיכותרפיה גופנית ובעיסוי בטני (ארויגו/סובאדה).

בקליניקה שלי, אני מלווה נשים וגברים בתהליכי התפתחות וצמיחה אישית, בהתמודדות עם מצבי חיים משבריים ובתהליכי חיפוש וחקירה פנימיים. אהבתי העמוקה למפגשים משני חיים עם אנשים היא זו שמנחה את עבודתי הקלינית ומהווה את הבסיס לעבודתי הטיפולית. סל הכלים שלי כולל הכשרות שונות מעולם המגע, השיח והיוגה. לאורך השנים, העמקתי את עבודתי עם הטכניקות הנלמדות על ידי רוזיטה ארויגו בהתמחות מתקדמת בהוראתה בארצות הברית. בשנת 2017 הוכשרתי ללמד סדנאות טיפול עצמי ובשנת 2021 הוסמכתי על ידי רוזיטה להכשיר מטפלות בשיטתה.

לתפיסתי, המבוססת על גישות הוליסטיות של גוף ונפש, עבודת ריפוי עמוקה כוללת התייחסות לכל הרבדים – גוף, נפש ורוח. היכולת לייצר היכרות קרובה ואינטימית עם הגוף, הנכונות לרדת לשורש המכאובים והאמונה בדרך הם הכלים המרכזיים שעימם אני מלווה את מטופלי.

 

אל הקליניקה שלי מגיעות נשים המתמודדות עם נושאים נשיים שונים – כאבי מחזור, הכנה להיריון, ליווי היריון, עיבוד לידה אנדומטריוזיס ועוד, נשים וגברים המתמודדים עם בעיות עיכול ומכאובים פיזיים אחרים וכמו כן, אנשים המתמודדים עם מצבי משבר כגון דיכאון, משברים ביחסים, התמודדות עם אבל ואובדן, רצון לשינוי חיים או כל נושא המגיע לפתחם ומבקש עין אוהבת ולב מבין.

מתמחה ב:הריון, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות, הנחיית סדנאות