קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

אביגיל מולכו שילוח מטפלת סובאדה עיסוי רחם בירושלים

אביגיל מולכו שילוח

מטפלת ב: ירושלים
שפות: צרפתית, עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

    הצטרפי אלי ברשתות החברתיות:

אביגיל מולכו שילוח, נעים להכיר

שמי אביגיל מולכו שילוח ואני פיזיותרפיסטית לרצפת האגן , עובדת בתחום המיניות במרכז רותם לטיפול במיניות, ומעסת רחם בשיטת סובאדה בקליניקה פרטית בירושלים. לפני כ 15 שנה עם ההריון הראשון שלי יצאתי למסע. תחילתו מאד קונבנציונאלי בתוך מערכת הבריאות כפיזיותרפיסטית וסופו עדיין לא ידוע.

כאשר למדתי כיצד לטפל בנשים בפיזיותרפיה לרצפת האגן, הרגשתי שחסרה הסתכלות הוליסטית עמוקה, ששמה את האישה במרכז. בתוך החיפוש הגעתי לשיטה נפלאה של עיסוי רחם בטן ואגן שחיברה אותי למקום הרחמי החכם שלי כאישה וכמטפלת. למדתי גם לטפל בשיטה וגם לטפל בנשים בהריון דרך המרכז לשיטת ארויגו ואף פגשתי ברוזיטה ארויגו עצמה. בהמשך הוספתי כלים מעולם האוסטאופטיה והטיפול הויסראלי והיום במסע חדש של לימוד הוראת היוגה.

אני מטפלת בנשים מגלאי העשרה המוקדמים ועד שיבה. בכל הדרך נפלאה של הגוף הנשי מהופעת הווסת ועד גיל המעבר וגיל החכמה שבא אחריו. מגיעות נשים שסובלות מאתגרים במערכת השתן (דליפות תכיפות ועוד) המעי (עצירויות טחורים בריחת גזים ועוד), צניחות אברי האגן, כאבים וקשיים אחרים ביחסי מין(כאבים, חוסר יכולת לקיום יחסים, חוסר חיבור לפות ועוד) , כאבי מחזור ( גם אנדומיטריוזיס) וכל אישה שרוצה פשוט להתחבר אל הרחם ואל האגן ממקום רך ונעים ובו בזמן עוצמתי.

בקליניקה נקשיב לך ולמה שאת מביאה ולפי זה נחליט על טיפול שיכול לכלול עיסוי, טכניקות מעולם רצפת האגן והאוסטאופטיה ותרגול מותאם. אני מזמינה אותך לצאת איתי למסע חדש שלך ובשבילך. חקר מקסים של הבטן הרחם והגוף, בו תוכלי לפגוש שקט ונשימה, אתגר וריפוי, ולגלות איזה גוף נפלא יש לנו ואיך הנפש כל כך חכמה.

מתמחה ב:פוריות, הריון, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות

מאמרים שכתבתי לבלוג: