קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

אילנה מזרחי מטפלת סובאדה עיסוי רחם בירושלים

אילנה מזרחי

מטפלת ב: ירושלים
שפות: ספרדית, עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

אילנה מזרחי, נעים להכיר

איך בוגרת סטנפורד נכנסת לרפואה אלטרנטיבית? זה סיפור, סיפור טוב, הסיפור שלי. בעלי ואני התחתנו כמעט ארבע שנים ללא ילדים. היו לנו מספר רב של טיפולי פוריות וניסינו רופאים רבים. נראה ששום דבר לא עובד. לעולם לא אשכח את הגעגועים, הדמעות, התסכול. הריצה, העליות והירידות. רגעי הכאב ורגעי הצמיחה. ההורמונים והגלולות. האולטרסאונד וההמתנה. מעולם לא הלכתי לרופא שבילה איתנו יותר מחמש דקות, שבאמת הקשיב לנו או שאל אותנו כיצד אנו מטפלים בכל זה. רציתי לוותר. זה היה מסע. זה עדיין.

חברה הציעה שנבדוק שיטות חלופיות שונות. הסכמנו והחלטנו לנסות. במקום להרגיש סחוט, הרגשתי אנרגטית. זמן קצר לאחר שנכנסתי להריון עם בני הבכור. עברתי הריון יפה ולידה יפה. אמרתי לבעלי, "אני רוצה ללמוד ואני רוצה לעזור. אולי בגלל זה עברנו את מבחן הפוריות?"

חזרתי לבית הספר והתחלתי ללמוד. שיעור אחד בכל פעם. מההתעברות ועד הלידה התהליך הוא מופלא ומרתק. בינתיים התברכנו בילד אחר. הלכתי לראות אישה זקנה נפלאה שעשתה לי עיסוי על הבטן. משהו התערבב בפנים וידעתי שזה הולך להיות הדבר הבא שעלי ללמוד – עיסוי בטן שעובד על איברי העיכול והריבוי. אני ממשיכה ללמוד ולצמוח, תוך כדי הוספת טכניקות ושיטות.

עכשיו, תודה לאלוקים שיש לנו חמישה ילדים.

כל מה שאני עושה, בין אם זה רק עיסוי מרגיע, מפגש איזון בין רפלקסולוגיה, ניהול מתח, שיעורי הכנה לעבודה או טיפולי פוריות, נעשה עם הרבה אהבה, הרבה תפילה והרבה אמונה.

היום אני מאמנת אינטגרטיבית למרפא בריאות נשים, רפלקסולוגית, מטפלת בעיסוי, דולה, מחנכת, מנטורית וסופרת CoreTorah.

ברוך ה' אני הסמכתי (מ2009) ב…

ATMAT ~ טכניקות Arvigo של מאיה טיפול בבטן ™(מ2011), עיסוי טיפולי, רקמות עמוקות, טרום לידתי, עיסוי בהריון מתקדם, רפלקסולוגיה, דולה, טיפול בטראומה, טיפול התנהגותי סומטי וייעוץ להתמכרויות.ויות.

מתמחה ב:פוריות, הריון, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות

מאמרים שכתבתי לבלוג: