קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

אנט גרין מטפלת סובאדה עיסוי רחם במודיעין

אנט גרין

מטפלת ב: מודיעין
שפות: עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

    הצטרפי אלי ברשתות החברתיות:

אנט גרין, נעים להכיר

אני משלבת טיפולי סובאדה, (עיסוי בטן ואגן) עם רפלקסולוגיה ועוד כלים שיעזרו לך להגיע ליעד שלך – בין אם זה כניסה להריון, מחזור סדיר וחסר כאבים, הריון ללא כאבים או כל בעיה אחרת שקשורה לרחם, בטן ואגן.

השתתפתי בקורס מטפלות של ארויגו במאי 2016 ומאז לא הפסקתי לטפל בבטן של נשים וללמוד עוד על הקסם של מגע בבטן. הלימודים שלי המשיכו גם לקורסים מתקדמים בארויגו בהריון (ינואר 2017) וקורס בטכניקות מתקדמות של שיטת ארויגו (נובמבר 2018).

פוריות
זכיתי ללוות נשים רבות בדרך לאימהות כולל מקרים מורכבים פיזית ורגשית. אני יודעת שלמרות שיש המון נשים שמתמודדות עם אתגרי פוריות, לכל אישה יש את הסיפור שלה. אני יכולה לתמוך בך במסע האישי שלך, ללוות אותך בהתלבטויות ובחושך ולעזור לך למצוא את האור במיוחד עם את בטיפולי פוריות כמו IVF.

כאבי וסת ואגן, אנדומטריוזיס ואדנומיוזיס
אני מלווה ומטפלת בנשים עם אנדומטריוזיס, אדנומיוזיס וכאבי אגן כרוניים. השילוב של סובאדה, רפלקסולוגיה ועוד כלים שלמדתי עוזר להפחית את הכאבים ונותן תקווה לחיים ללא סבל.

הריון
אני משלבת סובאדה יחד עם רפלקסולוגיה להקל על הסימפטומים השונים של ההריון כגון בצקות, כאבי גב ואגן כולל סימפיזיוליזיס, עצירות, צרבות, בחילות והקאות, קשיי שינה, כאבי ראש, חולשה ועייפות. הרבה מטופלות עוברות איתי תהליך שמתחיל בניסיונות להרות או ממש בראשית ההיריון וממשיך עד לאחר הלידה.

נערות
יש לי מקום מיוחד בלב עבור נערות עם אתגרים סביב הווסת. יש לי תקווה שטיפול בגיל הזה יכול לחסוך הרבה סבל ולמנוע בעיות בעתיד. יש לי גישה עדינה ויעילה בטיפול בנערות ולרוב.
מה אני באמת נותנת למטופלות שלי?מטופלות אומרות לי שאני נותנת להן תקווה. תקווה שהן יכולות להיות אמהות, תקווה שהן יכולות לחיות ללא כאב, תקווה שהן יכולות לחוות מחזור סדיר ובלי כאבים, תקווה שהן יכולות להרגיש שלמות עם הרחם שלהן.

אני מסיימת עם כמה מילים ממטופלת יקרה שלי:
"אנט המופלאה בעזרת ידיה הרכות פשוט הרגיעה והסירה שכבה אחר שכבה מהלב. הכאבים, התסכול, החששות ירדו וקיבלו משמעות תוך כדי מגע ידיה המלאכיות. השקט שב והידיעה שאני נמצאת במקום בו אף אחד לא שופט אותי אלא רק נמצא שם איתי בבור השחור, להושיט לי יד ולהיות איתי, הביאו אותי לידיעה שהכל הולך להיות ממש בסדר גמור. עברתי אצלה תהליכים משמעותיים והחשוב מכל- בזכותה אני הולכת להיות אמא."

מתמחה ב:פוריות, הריון, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות, גברים, הנחיית סדנאות