קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

הנס של מירב – סיפור אופטימי על אנדומטריוזיס
סובאדה אנדומטריוזיס

אני מירב עוז, נשואה ואמא לשניים וסטונדטית.

האבחנה  – אנדומטריוזיס

לפני שנה וחצי אני ובעלי החלטנו להביא עוד ילד לעולם. תוך כדי הנסיונות שלא צלחו, כל פעם היו לי איחורים בוסת והתחילו לי גם כאבים איומים בוסת, מה שלא היה לפני. יש לי כוח סבל גבוה אז די התעלמתי מזה. אבל פעם אחת, בעלי ראה אותי בכאב ועודד אותי להגיע לרופא נשים. בביקור רפואי, ישר עלה חשש לאנדומטריוזיס ואדנומיוזיס.

לפני זה אם היו לי כאבים בוסת הם היו רגילים. היה לי קל להכנס להריון פעמיים.

ישר המליצו לנו לגשת לטיפולי פוריות. אני יודעת שהורמונים מתרופות לא משפיעים עלי טוב. אני לא רציתי להתחיל טיפולי פוריות למרות שבעלי מאד רצה להתחיל. אבל מצד שני, לא כל כך ידעתי מה לעשות ואיך לטפל בזה. חברה סיפרה לי על חני איזנשטט שגרה באזור שלי והגעתי אליה לייעוץ.

בשלב הזה, היו לי כאבים כל יום כל היום. כאבים בבטן, אגן וגם הרבה כאבי ראש. הבטן הייתה מתנפחת והרבה כאבים בגב. חני נתנה לי דחיפה לשנות את התזונה שלי וגם להגיע לטיפול סובאדה כדי לשפר את המצב.

לקראת הטיפול

לפני שהגעתי לטיפול, היו לי חוששות. אני לא אוהבת שאנשים נוגעים בי בכלל ולפני שהגעתי לאנט לא הייתי בעיסוי אי פעם.

אבל כבר איבדתי תקווה אז הייתי מוכנה להתנסות. המגע של אנט היה מאד נעים והייתי די בשוק מזה האמת. היום אני מחכה להגיע לטיפול ומאד אוהבת את המגע בטיפול וזה פשוט עוזר.

התוצאות

כבר מהוסת הראשונה אחרי הטיפול בסובאדה היה ממש שיפור. כאב לי הרבה פחות, הדימום היה קצר יותר, היו פחות קרשי דם, לא היו הכתמות כמה ימים לפני תחילת הוסת כמו שהיו לפני.

מטיפול לטיפול המצב שלי השתפר. היו הרבה פחות כאבים ופחות נפיחות בבטן.

מבחנת רגשית, הייתי קצת בדיכאון שהגעתי לאנט. חלק בגלל הקושי להכנס להריון וגם בגלל כל מני חששות לגבי ההריון והתקופה של אחרי הלידה. אחרי שהבת שלי נולדה חוויתי דיכאון אחרי לידה ומאד פחדתי שזה יקרה שוב.

בזכות הטיפול, התחלתי להקשיב לעצמי, למה שעושה לי טוב, להרגיש מה שאני רוצה, הפסקתי לרצות אנשים וזה מאד עזר לי. אני יותר חזקה רגשית.

ההפתעה

בזכות הטיפול ובזכות ההקשה הפנימית, אני בהריון. כמו שציינתי, בעלי מאד רצה שנתחיל טיפולים כדי שאני אכנס להריון. אני התעקשתי שלא, במיוחד אחרי שהתחלתי את הטיפול אצל אנט כי ראיתי כמה זה עזר לי וידעתי שלדחוף הורמונים לגוף לא יעשה לי טוב.

כל כמה זמן בעלי היה שואל שוב, אז בסוף הסכמתי להגיע לרופא ולדבר על האפשרויות. הגענו לרופא, קיבלנו מרשם לתרופות והכל היה מוכן. בחודש שהיינו אמורים להתחיל את הטיפול גילינו שאני בהריון באופן טבעי. זה פשוט נס. אני עדיין בשוק.

המלצות ותודות

למי שחוששת להגיע לטיפול, אני מאד מבינה את החששות ולקח לי כמעט חצי שנה עד שאני הגעתי לטיפול אצל אנט אבל עכשיו אני לא מבינה למה לא התחלתי לפני. הטיפול עזר לי לטפל בכל הרבדים, גם פיזית וגם נפשית. שווה לקחת את הצעד הזה כי זה באמת יכול לעזור.

אנט, אני רוצה להגיד לך תודה. אני לא יודעת אם את יודעת כמה אני מעריכה אותך. אני מעריכה את כל ההקשבה שלך והתמיכה.

תודה לך מירב יקרה שאת חולקת את הסיפור המרגש והמעצים שלך איתנו

אהבת את המאמר? מוזמנת לשתף!

עוד מאמרים שווים בבלוג שלנו

אמבט ישיבה טיפול עצמי כאבי מחזור
עיסוי רחם, עיסוי בטן ואגן
טיפול בכאב אנדומטריוזיס
סובאדה והסאקרום
קודם
הבא