קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

מיתוסים על סובאדה

סובאדה זה רק לנשים המנסות להרות

לא נכון! זה נכון שנשים רבות שומעות לראשונה על טיפולי סובאדה כיוון שהן מנסות להרות וטיפולי סובאדה יכולים לשפר את הפוריות, להכין את הגוף להריון ולשפר את הסיכוי להתעבר כשעושים טיפולי פוריות כמו הזרעות והפריות חוץ גופיות. יחד עם זאת, ישנם אנשים רבים הסובלים מבעיות במערכת העיכול, כאבים באגן, כאבי גב או וסתות עם דימום כבד וכאבים וגם עבורם טיפול סובאדה יכול להקל את הכאבים.

סובאדה מיועדת רק לנשים

לא נכון! בעיות רבות מהבעיות שהסובאדה יכולה לפתור, משותפות לגברים ולנשים- בנושא פוריות, במערכת העיכול, ובנושאים רגשיים. סובאדה יכולה לסייע לנשים וגברים כאחד בהקלה על תלונות בנושאים אלה. למעשה, גברים רבים פונים לטיפול סובאדה לטיפול בבעיות הקשורות לבלוטת הערמונית, בעיות עיכול, כאבים ברצפת האגן ובעיות פוריות, בדיוק כמו נשים. חלק מהמטפלות שלנו בוחרות לעבוד רק עם נשים, באינדקס המטפלות שלנו תוכלו למצוא מטפלות העובדות גם עם גברים

סובאדה היא רק עיסוי לרחם

לא נכון! על אף שטיפול סובאדה זכה לכינוי עיסוי רחם או עיסוי בטן, לא מדובר רק בזה. טכניקות העיסוי של הסובאדה משלבות עבודה על כל הבטן והגב, וכוללות מתיחות שונות על מנת לשפר את זרימת הדם לאזור הבטן להפגת מתחים ושיפור הבריאות באזור הבטן.
רוזיטה ארויגו קיבלה מידע יקר ערך מדון אליחיו פנטי , שמאן ממבליז, ושילבה אותו עם הידע שלה מעולם הנפרופתיה וידע מהמיילדות המקומיות עימן עבדה בבליז על מנת לייצר מקבץ של טכניקות ריפוי פשוטות אך עוצמתיות שמטרתן להחזיר את הגוף לאיזון.

כשמקבלים טיפול אצל מטפלת סובאדה מוסמכת,מקבלים המלצות הנוגעות לאורח החיים, מידע בנוגע לשימוש ברטיות של שמן קיק ובאדי צמחים, על מנת לשפר את המצב הבריאותי והרווחה של האדם, יחד עם תמיכה להשגת מטרות בתחום הבריאות.

טיפולי סובאדה אינם בטיחותיים במהלך הריון

לא נכון! תוכנית ההכשרה של מטפלות סובאדה כוללת לימוד על טיפול בטוח לנשים לאחר התעברות. מטפלות אשר עשו את הקורס המתקדם בטיפול בהריון, מוסמכות לטפל בנשים במהלך כל הריונן.

טיפולי סובאדה במהלך ההריון יכולים להכין את הגוף לקראת הלידה, לעודד מיקום אופטימאלי של העובר, להקל בכאבים ובתחושת הכבדות הנובעים מהבטן הגדלה, ולעזור לטפל בעייפות ובבחילות של השליש הראשון.

טיפולי סובאדה בהריון הם מהטיפולים האהובים עלי. אני תמיד מרגישה חיבור מיוחד ולתינוק הגדל תחת ידיי במהלך טיפולים אלה, וברור לי כמה הכרחי שנשים יקבלו תמיכה מסוג זה במהלך ההריון
.

אהבת את המאמר? מוזמנת לשתף!

עוד מאמרים שווים בבלוג שלנו

אמבט ישיבה טיפול עצמי כאבי מחזור
עיסוי רחם, עיסוי בטן ואגן
טיפול בכאב אנדומטריוזיס
סובאדה והסאקרום
קודם
הבא