קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

איריס גומס מטפלת סובאדה עיסוי רחם בתל אביב

איריס גומס

מטפלת ב: תל אביב
שפות: עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

    הצטרפי אלי ברשתות החברתיות:

איריס גומס, נעים להכיר

"את דרכי כמטפלת ברפואה משלימה התחלתי ב-2005 עם סיום לימודי רפלקסולוגיה ותוך כדי מסלול נטורופתיה בסמינר הקיבוצים. די מהר הבנתי שהמקום הטבעי שלי הוא טיפול במגע. במהלך השנים התמחיתי בטיפול במגע לנשים: טיפלתי בנשים עם בעיות פוריות, תמכתי בנשים במהלך הריון, טיפלתי בבעיות הקשורות למחזור החודשי ועוד. ב-2013 הוכשרתי כמטפלת בשיטת ארויגו ובפרט במהלך הריון. מאז אני משלבת בטיפולים שלי את השיטה, לצד רפלקסולוגיה, שיאצו, אנפוקו ותמציות פרחי באך.

לשיטת ארויגו הגעתי אחרי כמה שנים שבהן שטיפלתי בנשים רבות בתחום הפוריות באמצעות רפלקסולוגיה. נתקלתי במקרה באתר של גלית בראלי. התיאור של "עיסוי לחיזוק הרחם" נשמע לי מדהים והרגשתי שיש פה כלי משמעותי מאוד עבור נשים המתקשות להרות. רק שנה וחצי לאחר מכן התגבשה בארץ קבוצה של מטפלות ויחד עברנו את הקורס הראשון בארץ, עם מורה שהגיעה במיוחד מאנגליה. מאז שהכנסתי את שיטת הטיפול הזו לקליניקה – נוכחתי לראות עד כמה העבודה הזו עוצמתית, לא פעם אפילו רק מטיפול חד פעמי או טיפולים בודדים (וכמובן שלעיתים צריך הרבה יותר). התבשרתי על הריונות, נשים דיווחו על כאבי מחזור שפחתו, דימומים כבדים שנרגעו, תסמונת קדם וסתית שנחלשה או נעלמה ועוד.

מעבר לתוצאות שהייתי עדה להן, אני מאוד אוהבת את הטיפול בשיטת סובאדה כיוון שהוא מורכב מטכניקות נעימות, מרגיעות ונשיות, שלרוב מרגישות כמו פינוק ועם זאת בעלות השפעה גדולה מאוד על בריאות האישה. טכניקות אלו בנויות בסדר די קבוע וטמונה בהן חוכמה רבה. מטפלים באותן הטכניקות בכל אחת – לא משנה מה הביא אותה לטיפול, ובעיניי זה סוד הקסם של השיטה.

בכל הזדמנות שמתאפשר לי, אני אוהבת ללמד ולהדריך נשים על המעקב אחר המחזור החודשי, ומתרגשת לראות את הפליאה שבגילוי של מה שמתרחש בגוף. בנוסף, אחד הנושאים הקרובים לליבי, מתוך ניסיוני האישי, נוגע ללבטים של נשים לקראת אמהות והרחבת המשפחה.

עם השנים גיליתי את הכוח שטמון במגע הידיים והלב שלי – מקום שבו יש מרחב אחר, לא מילולי ויותר אנרגטי. אמנם תמיד יש שיחה לפני ואחרי הטיפול, אך עם זאת העוצמה הגדולה היא בתקשורת אחרת שעוברת במגע עצמו וביכולת לעורר את כוח הריפוי שבגוף. המגע שלי רך, נעים, מרגיע, עדין, עוצמתי, איכותי, קשוב, מדויק ומרפא.

את מוזמנת לבוא, להיכנס פנימה, להרפות ולאפשר לקסם הריפוי להתחולל.

 

מתמחה ב:פוריות, הריון, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות

מאמרים שכתבתי לבלוג: