קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

טיפול בשחלות פוליציסטיות – סיפור מקרה

לימור פנתה אלי אחרי כ-8 חודשים של נסיונות להיכנס להריון ללא הצלחה. בעבר הרתה די מהר כאשר קיבלה כדורי איקקלומין בגלל שחלות פוליציסטיות. הפעם זה לא עזר. היא החליטה לעשות ניסיון אחרון עם הרפואה המשלימה לפני שתעבור לטיפולי פוריות, והגיעה לטיפול סובאדה משולב ברפלקסולוגיה ופרחי באך.

פחות מחודש מהרגע שהתחלנו את הטיפולים, הרופא ראה שהביצית שהשתחררה נראתה ממש טוב – וההפתעה הגדולה הייתה שהיא השתחררה מהשחלה הימנית, שבכל המעקבים הקודמים לא השתחררה ממנה ביצית.

לאחר חודשיים של טיפולים שבועיים בהם עשינו סובאדה, רפלקסולוגיה ופרחי באך, ובמקביל לימור המשיכה לטפל בעצמה בביתה, לפי הטכניקות שלימדתי אותה, מדי יום – היא הרתה!

הנה הסיפור שלה במילותיה


"ניסיתי להיכנס להריון נוסף בעזרת כדורי איקקלומין (בגלל שחלות פוליציסטיות) לאחר שבעברי נקלטתי ל-2 הריונות בעזרת כדורים אלה תוך חודש חודשיים. לצערי הפעם לא משנה מה ניסיתי, לא הצלחתי להיכנס להריון למרות שבמעקב זקיקים נראו כל הזמן ביוצים בזכות איקקלומין, מבחינת רופא הנשים (והרפואה הקונבנציונלית בכלל) השלב הבא זה הזרעות וכמובן הפריות בהמשך.

החלטתי, לפני שאני נכנסת לכל ההפריות, לתת הזדמנות לרפואה הטבעית ותוך כדי חיפושים והמלצות הגעתי לאיריס. איריס נפגשה איתי, הקשיבה לי…אני הקשבתי לה…והחלטנו להתחיל (במקביל לאיקקלומין כדי שנדע מתי יש ביוץ) טיפול משולב של עיסוי רחם ורפלקסולוגיה.
מדובר בטיפול מאוד נעים ומרגיע שעוזר מאוד נפשית ופיזיולוגית.
כבר לאחר החודש הראשון של הטיפולים אצלה קרה דבר שלא ייאמן, במעקב הזקיקים ראו שהשחלה הימנית שחררה ביצית יפה כאשר במשך 10 הנסיונות הקודמים והמעקבים רק השחלה השמאלית תפקדה!
את החודש השני כבר התחלתי מאוד מעודדת שאכן משהו "זז" שם בפנים ומשתנה לטובה… איריס עשתה לי עיסוי רחם ורפלקסולוגיה ואני עשיתי כל מה שצריך כדי להיכנס להריון…
ואכן בשעה טובה נכנסתי להריון שכל כך חיכיתי לו וב"ה להריון תקין ובריא!

אני מקווה שההמלצה שלי תגיע לכל אישה שנמצאת באיזשהו שלב בנסיונות להיכנס להריון ושתעזור להן להגשים את החלום המיוחל להפוך לאמא"

אהבת את המאמר? מוזמנת לשתף!

עוד מאמרים שווים בבלוג שלנו

אמבט ישיבה טיפול עצמי כאבי מחזור
עיסוי רחם, עיסוי בטן ואגן
טיפול בכאב אנדומטריוזיס
סובאדה והסאקרום
קודם
הבא