קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

טלי שמעוני מטפלת סובאדה עיסוי רחם בתל אביב יפו

טלי שמעוני

מטפלת ב: תל אביב יפו
שפות: עברית, אנגלית

צרי איתי קשר באחת מהדרכים הבאות:

    הצטרפי אלי ברשתות החברתיות:

טלי שמעוני, נעים להכיר

נעים מאוד, אני טלי, מטפלת בעיסוי בטן סובאדה, שיאצו, אנפוקו (עיסוי בטן ממסורת יפנית), כן מטפלת ומלמדת נשים שיטת ריפוי עתיקה – אמבט אדים וגינלי, וגינקוסופית.
אני מטפלת בתל אביב-יפו, ומפעילה את הקליניקה הקהילתית לנשים ביפו.

אני פוגשת ומטפלת בנשים בכל שלבי החיים, סביב נושאים של מחזור, וסת, אנדומטריוזיס, פוריות, הריון, אחרי לידה, מיניות וגיל המעבר, כאשר בבסיס הטיפול מונחת ההבנה שהגוף שואף תמיד להגיע לאיזון ולבריאות הטבעיים שלו.

בשבילי הבטן וקערת האגן הם מרכז כוח ועוצמה מאוד משמעותיים. לכן בדיוק המקומות האלו בהם נחווים כאב, קושי, עונג, ויצירה הכי גדולים הם גם השער לריפוי וחיבור לגוף.
כל שלב ושער בחיים מביאים איתם התמודדויות שונות עבור כל אחת, והשאיפה הבסיסית היא להחזיר לגוף את האיזון.
אני משלבת בין הכלים השונים שיש לי בהתאם לצורך וההתמודדות של המטופלת.
אני אוהבת להקשיב למילים ולגוף, ללמוד ולחקור, ללמד ולהעביר ידע כך שכל אחת תוכל לקבל את כל המידע והכלים כדי שתוכל לעשות את הבחירות הכי נכונות לה מתוך הכרה שכל אחת יודעת הכי טוב לגבי עצמה מה נכון לה.

אני בעצמי מאוד אוהבת לקבל את העיסוי ולעשות לעצמי חלקים ממנו. אני מרגישה שהוא נכון, נעים ומשמעותי בבטן שלי, ומאותו מקום אני מתרגשת כל פעם מחדש לגעת בבטן של אישה שמבקשת מגע, שינוי, חיזוק, התארגנות מחדש ברחם, בבטן.
נשים רבות מעידות שסובאדה זה העיסוי הכי נעים שחוו. לנעימות הזו יש משמעות גדולה בעיני – האפשרות לקבל מגע עם השפעות ממשיות, תוך חוויה של נעימות ורוגע עמוקים באזור הכי רגיש ואינטימי, אזור שלפעמים חווה כאב גדול, מביאה ריפוי.

מדובר בטכניקות עיסוי רפואיות משבט המאיה שלמדה, אספה והידקה לכדי יצירה אחת רוזיטה ארויגו, שאת השפעתם הממשית הרגישו עשרות אלפי נשים בהיסטוריה שלנו פה בעולם. חלק חשוב וחכם מתוך היצירה הזו היא ללמד את המטופלת טכניקה לעיסוי עצמי, וכך מקבלת כלי מדהים לטיפול עצמי (הלוואי וכל אחת הייתה לומדת את הטכניקה הזו מהווסת הראשונה).

בקליניקה שלי אני מציעה גם טקסי לידה (טקס סגירת עצמות ופתיחת עצמות) עבור נשים לקראת ואחרי לידה – אלו טקסים מהמיילדות המסורתית שבאים לתת לנו פתיחה ואו איסוף פיזיים ורגשיים, תמיכה והכרה עמוקה בתהליכי הגוף והלב עם השינויים הגדולים שקורים או שמבקשים לקרות.

אני מודה למורות שלי על כל הידע שהועבר אליי ועובר אליי, ועל האפשרות לעשות בו שימוש לריפוי שלי ושל אחרות, וכן להעביר אותו הלאה.

אני מתגוררת בתל אביב עם בן זוגי, הבת שלי וכלבה חמודה.

אני נמצאת בקליניקות ברמת אביב, ביפו ובדרום תל אביב.

אשמח מאוד לפגוש אותך וללוות אותך בתהליך ובדרך שלך.

מתמחה ב:פוריות, הריון, גיל המעבר, מערכת העיכול, אנדומטריוזיס, נשים, נערות

מאמרים שכתבתי לבלוג: