קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

איך התחושה לאחר טיפול סובאדה בהריון?

עיסוי ההריון של הסובאדה נועד, לפני הכל, לגרום לאישה להרגיש טוב יותר. השינויים החלים בגוף בעת הריון יכולים לגרום לעתים לאי נוחות, שיכולה לנוע בין קלה לבין בלתי נסבלת. לקחת שעה לעצמך, שעה שבה ידיים חכמות ולב אוהב יתנו מגע רך, יאפשרו למתחים להתפוגג ויקשיבו לכל מה שעולה מגופך יכולה לעשות שינוי עצום בתחושות.

הטיפול בקליניקה ומעבר לה

הטיפול, כדאי לדעת, בדרך כלל לא מסתיים בקליניקה. העבודה עצמה, ממשיכה לקרות בגוף בשעות ולעתים גם בימים שלאחר הטיפול. האיברים מתרווחים אל המקום החדש שנוצר עבורם, אולי נשימה טובה יכולה להכנס ולתת עוד רגע של שקט, שלווה והזנה. בנוסף, כמעט תמיד תצאי עם משהו גם מעבר למה שקורה בגוף – טיפ, תרגול עצמי, אולי נקודה למחשבה.

אנחנו כבר יודעות עד כמה העבודה הזו משמעותית עבור המטופלות ההריוניות שלנו, כתבנו על זה לא מעט מילים בעצמינו, אבל אין כמו לשמוע את זה ישירות מהנשים שבהן אנחנו מטפלות. אז הנה הודעה קצרה שקיבלה יפעת מאישה שטיפלה בה, לאחר הפעם הראשונה שקיבלה טיפול סובאדה בזמן ההריון.

וכך היא כותבת

"היי יפעת! קודם כל, שוב תודה על הטיפול המרגיע והכייפי!
הכאבי גב עדיין חוזרים לפעמים, אבל לפחות עכשיו אין לי כאבים בזמן ההליכה כמו שהיו, שזה שיפור מעולה מבחינתי!
מאתמול אני מרימה רגליים בעבודה גם (מצאתי ארגז ריק) ואין ספק שזה ממש עוזר!
אני חוזרת הביתה בלי נפיחות ברגלייים בכלל!
והתרגילים שלימדת אותי מאוד עוזרים, גם מקלים על הלחץ וגם משחררים את הנשימה. אני בטוחה שאחזור לטיפול כשאתקדם קצת בשבועות כי זה ממש מקל! אז המון המון תודה שוב"

אהבת את המאמר? מוזמנת לשתף!

עוד מאמרים שווים בבלוג שלנו

אמבט ישיבה טיפול עצמי כאבי מחזור
עיסוי רחם, עיסוי בטן ואגן
טיפול בכאב אנדומטריוזיס
סובאדה והסאקרום
קודם
הבא