קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

קהילת מטפלות סובאדה בישראל​

פילטר למטפלות

על סובאדה והחיבור לגוף ולמיניות

סובאדה היא כל כך הרבה דברים אבל הפעם בחרתי להזכיר לנו איזה כלי מחבר נפלא היא עבור כל אישה באשר היא לבטן שלה, למקום הפנימי והאישי שלה.

הסובאדה כשער

כפיזיו רצפת אגן אני עוסקת הרבה בנושאים של מיניות. כחלק מהשיח אני פוגשת נשים רבות שלא הסתכלו מעולם על הפות שלהן, חלקם גם לא נגעו בה. כל אחת מסיבות אחרות..
בתוך התהליך שאנחנו עוברות יחד בטיפול ושהן עוברות עם עצמן, אני מציעה להן, בקצב שלהן, כשמתאים – להתחיל להתחבר אל הפות שלהן.

בהרבה מקרים אני מוצאת שהטיפול בסובאדה, המגע המאפשר והרך בבטן, הוא צעד אחד לפני. כמו שער גישה, מדרגה אחת לפני ההסתכלות על הפות שלנו והמגע בה.
כשאנו מסכימות להסתכל על הבטן שלנו ולגעת בה ברכות ובעדינות, אנחנו מכינות את האינטימיות הדרושה כדי להכיר עוד חלקים מגופינו.

מה קורה בטיפול?

בסובאדה אני נוגעת בבטן של האישה ומטפלת בה. אבל יחד עם זאת נותנת לה גם מתנה לחיים ומלמדת אותה כיצד לגעת ולהכיר את הבטן שלה עצמה ממקום מכבד, חומל ומתחבר.
לא מעט מאיתנו חוות יחסים מורכבים עם הבטן שלנו מגיל צעיר; מסתכלות אליה במבט מאוכזב, ביקורתי. לפעמים זה מתחיל, או מתעצם אחרי הריונות ולידות, אבל לא רק. ופה בסובאדה, יש פה רגע טהור של חיבור, הכלה של מגע נעים מהאזור הזה שלא חיבבתי עד עכשיו.
האישה מקבלת כלים איך להתידד עם איזור הבטן, איך לגעת ממקום שמכיר ודרך הידיים לאהוב את המקום ולשדר לו שאני מאפשרת לו להיות איך שהוא ולאהוב אותו איך שהוא, ממקום של קבלה.
אחרי שחווינו את החיבור הזה, חיבורים אינטימיים נוספים לגופינו יכולים להיות עבורינו פשוטים יותר. ממקום זה של היכרות טובה וקבלה אנחנו בונות יחד בסיס וסביבה פוריה לצמיחה, פריחה ושגשוג של כל מה שאנחנו מזמינות עבור עצמנו.

 
מוזמנות להתנסות ולהכיר.
באהבה, מעיין

 

 

אהבת את המאמר? מוזמנת לשתף!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

עוד מאמרים שווים בבלוג שלנו

קודם
הבא